25 Temmuz Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ KYK Okul Birincisine Tablet Hediye Etti

KYK Okul Birincisine Tablet Hediye Etti

KYK Erzincan İl Müdürlüğü’ne bağlı Terzibaba ve Erzincan Yurt Müdürlüklerinde barınan KYK’lı öğrenciler Üzümlü ilçesindeki İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini ziyaret ettiler.
Üzümlü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okullara 128 çift ayakkabı götüren KYK öğrencileri İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinden okul birincisi Şeymanur Karakelle’yi de ziyaret ettiler.
Üzümlü ilçesinde yapılan Gönülbağı etkinliğine Üzümlü Kaymakamı Fatih Acar, Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı ve KYK Erzincan İl Müdürü Fevzi Sarıçiçek de katıldılar. TEOG Sınav ortalamasıyla Erzincan birincisi olan Üzümlü İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini başarıları nedeniyle kutlayan KYK İl Müdürü Sarıçiçek, okul birincisi Şeymanur Karakelle’ye sürpriz yaparak, tablet hediye etti. Sarıçiçek, “Üzümlü ilçemizdeki İmam Hatip Ortaokulu’nun ve Şeymanur kızımızın başarısını takdir etmemek olmazdı. Gönülbağı etkinliğimizin Üzümlü bölümünde yaptığımız bu ziyarette başarılı öğrencimizi ödüllendirmek gerekiyordu. Biz de ona bir tablet hediye ettik. Güle güle kullansın. Başarılarının daim olmasını diliyorum. Okulumuzun ve öğrencilerimizin başarısında emeği geçen idareci ve öğretmenlerimizi de kutluyorum” dedi.
Üzümlü kaymakamı Fatih Acar ve Belediye Başkanı Ahmet Sazlı Türkiye birinciliği getirirlerse öğrencilere bilgisayar hediye edecekleri sözünü verdiler.
KYK Erzincan İl Müdürlüğü, Terzibaba ve Erzincan yurtlarında kalan öğrencilerin getirdikleri ayakkabılar ise Üzümlü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …