25 Temmuz Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ KYK’lı öğrenciler Anadolu Kız İmam Hatip Proje Lisesi’ndeki kardeşleriyle buluştular

KYK’lı öğrenciler Anadolu Kız İmam Hatip Proje Lisesi’ndeki kardeşleriyle buluştular

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’nun “KYKGönülBağı”, “gsbkykdakutludoğum”, “HerKYKlıbirfidan” etkinlikleri kapsamında gerçekleşen programda KYK’lı öğrenciler TOBB Binali Yıldırım Anadolu Kız İmam Hatip Proje Lisesi’nde öğrenim gören kardeşleriyle buluştular.
Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Erzincan İl Müdürlüğü’ne bağlı Otlukbeli ve Erzincan Kız Yurtları Öğrencileri, TOBB Binali Yıldırım Anadolu Kız İmam Hatip Proje Lisesi’nde bulunan 10-B kardeş sınıflarıyla birlikte 50 adet fidanı toprakla buluşturdu.
Peygamber Efendimiz’in S.A.V.’in “Kıyametin Kopacağını Bilseniz, Yine de Ağaç Dikiniz” Hadis-i Şerif’inin gereğini yerine getiren KYK’lı öğrenciler, İmam hatip Lisesi’nde okuyan kardeşleriyle de gönül bağı kurdular.
Programda duygularını dile getiren TOBB Binali Yıldırım Anadolu Kız İmam Hatip Proje Lisesi öğrencisi Amine Keleş bu güzel etkinlikten dolayı KYK’lı ablalarına teşekkür etti.
KYK Erzincan İl Müdürlüğü Erzincan Kız Yurdu öğrencisi Sümeyra Etlan düzenlenen etkinliğin çok anlamlı bir etkinlik olduğunu belirterek KYK Erzincan İl Müdürlü’ğü ve TOBB Binali Yıldırım Anadolu Kız İmam Hatip Proje Lisesi’ne teşekkürlerini iletti.
Program sonunda konuşan KYK Erzincan İl Müdürü Fevzi Sarıçiçek “KYKGönülBağı”, “gsbkykdakutludoğum”, “HerKYKlıbirfidan” etkinlikleri çerçevesinde gerçekleşen ağaç dikme programımıza ev sahipliği yapan TOBB Binali Yıldırım Anadolu Kız İmam Hatip Proje Lisesi Müdürü Sayın Uğur Mutlu’ya ve öğrencilerine sıcak, samimi karşılamalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi
Etkinlikte söz alan TOBB Binali Yıldırım Anadolu Kız İmam Hatip Proje Lisesi Müdürü Uğur Mutlu da KYK’lı öğrencilerin bu güzel ziyaretinden çok memnun olduklarını ve programı düzenleyen KYK Erzincan İl Müdürlüğü ile öğrencilerine teşekkürlerini iletti.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …