Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ KYK’lı Öğrenciler Polislerin Gününü Kutladı

KYK’lı Öğrenciler Polislerin Gününü Kutladı

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 172. Yıl dönümü ve Polis Haftası Kutlamaları kapsamında Kredi ve Yurtlar Kurumu Tercan M. Refik Şimşek Yurdu öğrencileri,Tercan İlçe Emniyet Müdürü Hacı Ahmet Aydoğan’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette İlçe Emniyet Müdürü Hacı Ahmet Aydoğan’a,yurt öğrencileri tarafından bir buket çiçek takdim edildi.KYK Tercan M. Refik Şimşek Yurt Müdürü Murat Yaşar Şengül,İlçe Emniyet Müdürü Hacı Ahmet Aydoğan’ı teşkilatın 172. Kuruluş yıl dönümü münasebetiyle tebrik etti.Şengül yaptığı konuşmada,”Toplumun huzur ve güvenliği için büyük bir özveri ile çalışan ve bu konuda önemli başarılara imza atan Türk Polis Teşkilatının kuruluş yıl dönümünü kutluyorum.Hepimiz biliyoruz ki Türk Emniyet Teşkilatı ve Tercan İlçe Emniyet Müdürlüğü günün 24 saatinde kararlı ve etkin bir şekilde halkın güvenliğini ve huzurunu temin etmekte.Her kademesi ile özverili çalışan Tercan İlçe emniyet Müdürlüğü halkın gönlünde yer etmiştir. Emniyet Teşkilatımızı bundan sonrada şerefli mazisinden ve Türk Milletinden aldığı güçle kendisine tevdi edilen görev ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmeye devam edecektir.Hatıralarını daima kalbimizde yaşattığımız azizi şehitlerimize Cenabı Allah’tan rahmet diliyor,gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum.”dedi.Tercan İlçe Emniyet Müdürü Hacı Ahmet Aydoğan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,Kredi ve Yurtlar Kurumu Tercan M.Refik Şimşek Yurt Müdürü Murat Yaşar Şengül ve öğrencilere teşekkür etti.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …