22 Şubat Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Limon: Türk ve İslam coğrafyasının mübarek Ramazan Bayramını yürekten kutluyorum

Limon: Türk ve İslam coğrafyasının mübarek Ramazan Bayramını yürekten kutluyorum

Erzincan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği başkanı Bedir Limon, Ramazan Bayramı öncesi yayınladığı mesajında başta Erzincan halkı olmak üzere tüm İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramını kutladı.
Başkan Limon, “Türkiye’nin dört bir köşesinde gülümseyen yüzler, sevinen kalpler, birleşen eller, dua eden diller eşliğinde kutlanacak bayram günlerinin, başta ülkemiz Türkiye’de terörün son bulmasına; Kerkük’te, Doğu Türkistan’da, Suriye’de ve dünyanın çeşitli yerlerinde yaşanan insanlık dramlarının sona ermesine vesile olmasını diliyorum.
Canlarını bu topraklar için veren tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, bayramınız kutlu olsun” dedi.
Birlik Başkanı Limon, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, mübarek ramazan ayında yapılan ibadetlerle bayrama ulaşmanın gönül huzurunu milletçe yaşadıklarını söyledi.
Bir ay boyunca Cenabı Allah’ın rızasını kazanmak için tutulan oruçlardan sonra, bayram günlerine kavuşmanın, büyük onur ve mutluluk verici olduğunu ifade eden Başkan Limon, “Mübarek Ramazan Bayramının size ve ailenize bolluk, bereket ve sağlık, İslam âlemi ve Yüce Türk Millet’ine barış, huzur ve kardeşlik getirmesini dilerim.
Bu duygu ve düşüncelerle Erzincanlı Hemşehrilerimin , Türk ve İslam coğrafyasının mübarek Ramazan Bayramını yürekten kutluyor, Cenabı Allah’tan hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum”dedi.

Diğer Haberler

Erzincan’da Toplu Taşımaya Zam Yapıldı

Erzincan Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bedir Limon, Özel Halk Otobüsü yolcu tarifesi artışı …

Erzincan’da Seralarda Ocak Ayında Marul Hasadı Sürüyor

​Erzincan’da kış sezonunda seralarda marul hasadı devam ederken, Erzincan Vali Yardımcısı Yusuf İzci, İl Müdür …