Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Mercanlı Minik Öğrencilerde 23 Nisan Coşkusu

Mercanlı Minik Öğrencilerde 23 Nisan Coşkusu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Mercan İlkokulu öğrencilerinin yapmış olduğu gösterilerine izleyenler hayran kaldı.
Mercan ilk okulunda eğitim gören öğrenciler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını hazırladıkları gösterilerle coşkuyla kutladılar. Okul bahçesinde düzenlenen etkinlikte şiirleriyle ve çeşitli gösterileriyle ailelerini ve öğretmenlerini adeta büyüleyip keyifli dakikalar yaşatan minikler bol bol alkış aldı.Etkinlik çeşitli yarışmalarla son buldu.Etkinlik hakkında bilgi veren Mercan İlkokulu Müdürü Abdurrahim Gökçe, dünyanın en güzel ve en anlamlı bayramını coşkuyla kutluyor olmaktan duyduğu gururu dile getirdi.Gökçe “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde öğrencilerimizle birlikte güzel bir gösteri hazırladık. Çocuklarımızı böylesine anlamlı bir sosyal aktiviteye katıp, daha çok sosyal hale getirmek için böyle bir program sunmaya çalıştık. Çocuklarımız müzik eşliğinde gösterilerini sundu, şiirler okudu, İstiklal Marşı’nı okudu. Ben, tüm öğrencilerimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum” dedi.
ÇOCUKLARIMIZIN ETKİNLİKLERİ ÇOK GÜZELDİ
Çocuklarının yapmış oldukları gösterileri büyük bir keyif ve heyecanla izlediklerini dile getiren veliler, “Çocuklarımızın bugün yapmış oldukları 23 Nisan etkinlikleri, gerçekten çok güzeldi. Çocuklarımız, 23 Nisan’ın önemine değinerek, şiirler okudular, çeşitli dans gösterileri yaptılar. Bir anne olarak çocuklarımızın yapmış oldukları gösteriler bizleri heyecanlandırdı ve çok mutlu etti. Hocalarımıza, çocuklarımıza vermiş oldukları her türlü eğitimden dolayı teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Diğer Haberler

Çayırlı’da Vatandaşlara Aşure İkramı Yapıldı

Muharrem ayının 10. Günü olan Aşure Günü dolayısıyla Çayırlı’da yaşayan vatandaşlara aşure ikramı yapıldı. Çayırlı …

Psikososyal Destek Ekiplerine Teşekkür Belgesi Verildi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Tarafından Depremde Büyük Bir Özveri ile Görev Yapan …