Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Mesleki tanıtım ve bilgilendirme semineri gerçekleştirildi

Mesleki tanıtım ve bilgilendirme semineri gerçekleştirildi

Erzincan Üniversitesi Siyaset Toplum Kulübü ve Erzincan Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin organizasyonunda üniversite öğrencilerine mesleki tanıtım ve bilgilendirme semineri düzenledi.
Seminere Erzincan Vali Yardımcısı Hatice Bayar Özdemir, Erzincan Belediye Başkan Yardımcısı Osman Alanur, Erzincan Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Murat Nişancı, Öğretim görevlileri ve üniversite öğrencileri katıldı.
Erzincan Üniversitesi Başöğretmen salonunda öğrencilere yönelik düzenlenen seminere konuşmacı olarak Erzincan Vali Yardımcısı Hatice Bayar Özdemir katıldı.
Üniversite öğrencilerin okuduğu bölümlerin meslekler hakkında bilgi sahibi olması için düzenlenen seminere öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.
Erzincan Vali Yardımcısı Hatice Bayar Özdemir mesleği ve okul dönemleri hakkında öğrencilere bilgiler verdikten sonra öğrenciler merak ettikleri konularda kendilerine sorular sorarak, bilgiler aldılar.
Karşılıklı soru cevaplı seminerde Özdemir, öğrencilere mesleğinizi yapabileceğinize inanın, başaramayacağınız hissine kapılmadan, kararınız hangi meslek olursa olsun emek verin ve çalışın diyerek altın tavsiyelerde bulundu.

Diğer Haberler

Yaralı Halde Kaya Kartalı Bulundu

Erzincan’ın Tercan ilçesinde Tercan İlçe Jandarma Komutanlığı Yollarüstü Jandarma Karakol Komutanlığınca icra edilen devriye faaliyetinde …

Görsel Sanatlar Kulübünden Kapadokya Gezisi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Görsel Sanatlar Kulübü Kapadokya’ya gezi düzenledi. Kulüp üyesi öğrencileri tarafından 16.04.2022 …