29 Mayıs Çarşamba , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Milletvekili Karakelle Kaymakam İlhan’ı Ziyaret Etti

Milletvekili Karakelle Kaymakam İlhan’ı Ziyaret Etti

Adalet ve Kalkınma Partisi Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle temas ve incelemelerde bulunmak üzere geldiği Kemaliye ilçesinde Kaymakam Mustafa ilhan’ı makamında ziyaret etti.
Adalet ve Kalkınma Partisi Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle,beraberinde Kemaliye Belediye Başkanı Mustafa Haznedar,,Adalet ve Kalkınama Partisi Kemaliye İlçe Başkanı Erdem Atmaca ile birlikte Kaymakam Mustafa İlhan’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyaret sırasında Milletvekili Karakelle, Kaymakam Mustafa ilhan ile Kemaliye de yapımı devam eden  ve yapılması planlanan projeler ile ilçenin sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundu.Ziyarette konuşan Kemaliye Kaymakamı Mustafa İlhan,Kemaliye’de çok güzel bir çalışma ortamı yakaladıklarını ifade ederek,”Yaklaşık Kısa bir düre önce Kemaliye de göreve başladım.Sayın milletvekilimiz her vesileyle yanımızda olmuştur.İnşallah onun desteğiyle çok güzel  projeler meydana  geçireceğiz.Kemaliyede çok güzel bir çalışma ortamımız vardır İlçe halkıyla da çok güzel bütünleştik. Bu bütünleşmenin sonucunda da elimizden geldiği kadar güzel eserler meydana getireceğiz” dedi. AK Parti Erzincan  Milletvekili  Sebahattin Karakelle ise,devlet ile yerel yöneticilerin müşterek hareket etmeleri neticesinde güzel eserlerin ortaya çıktığını  dile getirerek, “Bizden önceki dönemlerde devletin despot yüzünü yansıtan bürokratlarımız vardı. Ama biz her zaman ‘devlet, millet içindir’ dedik. Devlet, milletin hizmetinde olduğu; devlet ile milletin kaynaşması tesis edildiği sürece ortaya bir eser çıkar” diye konuştu. Karakelle  ayrıca ilçeye hizmet noktasında her türlü sorumluluğu üstlenmeye hazır olduklarının mesajını da verdi. Yaklaşık bir saat süren ziyaretin ardından Milletvekili karakelle ve beraberindekiler makamdan ayrıldılar.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …