Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Milletvekili Karakelle Kaymakam İlhan’ı Ziyaret Etti

Milletvekili Karakelle Kaymakam İlhan’ı Ziyaret Etti

Adalet ve Kalkınma Partisi Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle temas ve incelemelerde bulunmak üzere geldiği Kemaliye ilçesinde Kaymakam Mustafa ilhan’ı makamında ziyaret etti.
Adalet ve Kalkınma Partisi Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle,beraberinde Kemaliye Belediye Başkanı Mustafa Haznedar,,Adalet ve Kalkınama Partisi Kemaliye İlçe Başkanı Erdem Atmaca ile birlikte Kaymakam Mustafa İlhan’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyaret sırasında Milletvekili Karakelle, Kaymakam Mustafa ilhan ile Kemaliye de yapımı devam eden  ve yapılması planlanan projeler ile ilçenin sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundu.Ziyarette konuşan Kemaliye Kaymakamı Mustafa İlhan,Kemaliye’de çok güzel bir çalışma ortamı yakaladıklarını ifade ederek,”Yaklaşık Kısa bir düre önce Kemaliye de göreve başladım.Sayın milletvekilimiz her vesileyle yanımızda olmuştur.İnşallah onun desteğiyle çok güzel  projeler meydana  geçireceğiz.Kemaliyede çok güzel bir çalışma ortamımız vardır İlçe halkıyla da çok güzel bütünleştik. Bu bütünleşmenin sonucunda da elimizden geldiği kadar güzel eserler meydana getireceğiz” dedi. AK Parti Erzincan  Milletvekili  Sebahattin Karakelle ise,devlet ile yerel yöneticilerin müşterek hareket etmeleri neticesinde güzel eserlerin ortaya çıktığını  dile getirerek, “Bizden önceki dönemlerde devletin despot yüzünü yansıtan bürokratlarımız vardı. Ama biz her zaman ‘devlet, millet içindir’ dedik. Devlet, milletin hizmetinde olduğu; devlet ile milletin kaynaşması tesis edildiği sürece ortaya bir eser çıkar” diye konuştu. Karakelle  ayrıca ilçeye hizmet noktasında her türlü sorumluluğu üstlenmeye hazır olduklarının mesajını da verdi. Yaklaşık bir saat süren ziyaretin ardından Milletvekili karakelle ve beraberindekiler makamdan ayrıldılar.

Diğer Haberler

Yaralı Halde Kaya Kartalı Bulundu

Erzincan’ın Tercan ilçesinde Tercan İlçe Jandarma Komutanlığı Yollarüstü Jandarma Karakol Komutanlığınca icra edilen devriye faaliyetinde …

Görsel Sanatlar Kulübünden Kapadokya Gezisi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Görsel Sanatlar Kulübü Kapadokya’ya gezi düzenledi. Kulüp üyesi öğrencileri tarafından 16.04.2022 …