28 Nisan 2022 ,Perşembe
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Minik Öğrenciler Doyasıya Eğlendi

Minik Öğrenciler Doyasıya Eğlendi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle kutlama programları coşkulu bir şekilde sürüyor. Saat Kulesi önündeki alanda anasınıfı öğrencileri birbirinden güzel gösterilerde doyasıya eğlendi.
Hacı Ali Akın Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi öğrencileri Saat Kulesi önündeki alanda çeşitli anasınıflarından öğretmenleri himayesinde gelen minik öğrenciler ablalarının gösterilerini büyük bir beğeni ile izledi.
Alana gelen öğrenci velileri ise çocukları için çok güzel bir etkinlik olduğunu ve bu etkinliği düzenleyen Hacı Ali Akın Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenlerine teşekkür ettiklerini söylediler. Programın sonunda ise alanda bulunan minik öğrenciler çalan şarkılar eşliğinde ritim tutarak doyasıya eğlendiler.
Gerçekleştirilen etkinlikle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Hacı Ali Akın Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi Müdürü Serpil Baygın yaptığı açıklamada; ”Hacı Ali Akın Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi olarak bu yıl 3. ‘sünü düzenlediğimiz geleneksel çikolatalı çilek sepeti projemizle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocukları eğlendirmek özelliklede milli duyguları yaşatmak amaçlarımız arasındadır. Geçtiğimiz hafta köy okullarına ve rehabilitasyon merkezlerine giderek çeşitli etkinliklerimizi gerçekleştirdik. Bugün de Saat Kulesi önünde yoğun katılımın olduğu eğlenceli bir program gerçekleştirdik. Katılım sağlayan tüm okullarımıza çocuklarımıza velilerimize teşekkür ederiz” dedi.

Diğer Haberler

Yaralı Halde Kaya Kartalı Bulundu

Erzincan’ın Tercan ilçesinde Tercan İlçe Jandarma Komutanlığı Yollarüstü Jandarma Karakol Komutanlığınca icra edilen devriye faaliyetinde …

Görsel Sanatlar Kulübünden Kapadokya Gezisi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Görsel Sanatlar Kulübü Kapadokya’ya gezi düzenledi. Kulüp üyesi öğrencileri tarafından 16.04.2022 …