11 Aralık Pazartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Minik Yürekler İlçe Emniyet Amirliğini Ziyaret Ettiler

Minik Yürekler İlçe Emniyet Amirliğini Ziyaret Ettiler

Erzincan’ın Kemah ilçesinde Türk polis Teşkilatının 172.kuruluş yıl dönümü nedeniyle Polis Haftası Kutlamaları kapsamında Kemah Hacı Kamer Torun  Ana Okulu öğrencileri İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.
Minik öğrenciler öğretmenleri eşliğinde İlçe Emniyet Amiri Tahir Oğul’u makamında ziyaret ederek tüm emniyet mensuplarının polis haftasını kutladı.Daha sonra emniyetin içini gezen minikler,telsiz odasından görevi başında olan emniyet mensuplarına telsizle anons yaparak başarılar diledi.İlçe Emniyet Amiri Tahir Oğul,miniklerin ziyaretinden dolayı teşekkür ederek,polis teşkilatı hakkında bilgi verdi. Oğulu’un  büyüdüğünüzde ne olmak istiyorsunuz sorusuna miniklerin çoğunluğu polis olmak istediklerini belirttiler. Ziyarete gelen öğrencilere İlçe Emniyet Amirliği tarafından çeşitli hediyeler verildi.Minik öğrenciler daha sonra İlçe Emniyet Amirliğince görevlerde kullanılan araçlara binerek gönüllerince eğlendiler. Kemah Hacı Kamer Torun Ana Okulu öğretmenleri,çocuklar için çok güzel bir etkinlik olduğunu belirterek,”Çocuklar için çok hoş bir saat oldu.Polislerimizi yerinde görmek çocuklarımız için çok etkili ve eğlenceli oldu.Polislerimize çok teşekkür ediyoruz,Polis haftası kutlu olsun” dedi. Polislerde,Ziyaret, miniklerin polislerle birlikte hatıra fotoğraf çektirmesiyle sona erdi.

Diğer Haberler

Sağlık Konusunda Farkındalık Oluşturuldu

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Birimi tarafından 14 Kasım Dünya Diyabet Günü ve …

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …