27 Mayıs Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Müftü Karabayır: Bu yaz hem eğleneceğiz hemde öğreneceğiz

Müftü Karabayır: Bu yaz hem eğleneceğiz hemde öğreneceğiz

Yaz Kur-an kursları hakkında bilgiler veren Erzincan İl Müftüsü Yavuz Karabayır, “bu yaz hem eğleneceğiz hemde öğreneceğiz. Çok farklı projelerimiz var. Tüm çocukları cami ve Kur-an kurslarımıza bekliyoruz” dedi.
Erzincan Müftüsü Karabayır; “Yaz tatilinin başlamış olması ile birlikte öğrencilerimize Kur-an’ı Kerim ve dini bilgiler verilmek üzere yaz kurslarımız 12 Haziran da başlayacak.
Bu yüzden bütün çocuklarımızı camilerimize ve Kur-an Kurslarımıza bekliyoruz. Üç dönem şeklinde 12 Haziran da dersler başlayıp, 18 Ağustos’a kadar da 3-4 dönem şeklinde kurslarımız devam edecek. Bu kurslarımıza kayıtlarımız 01 Haziran ile 18 Haziran arasında yapılacak. Bu yaz bütün çocuklarımızı camilerimize ve Kur-an Kurslarımıza bekliyoruz. Sadece camilerimizde ve kurslarımızda Kur-an’ı Kerim eğitimi olmayacak. Gücümüz yettiği kadar sosyal faaliyetlerde de bulunarak hem oynayıp hemde eğitmeyi planladığımız güzel proje ve programlarımız var. Güzel çocuklarımıza bu hizmeti sunmaya çalışacağız” dedi.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …