9 Aralık Cumartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Müftü Karabayır: Bu yaz hem eğleneceğiz hemde öğreneceğiz

Müftü Karabayır: Bu yaz hem eğleneceğiz hemde öğreneceğiz

Yaz Kur-an kursları hakkında bilgiler veren Erzincan İl Müftüsü Yavuz Karabayır, “bu yaz hem eğleneceğiz hemde öğreneceğiz. Çok farklı projelerimiz var. Tüm çocukları cami ve Kur-an kurslarımıza bekliyoruz” dedi.
Erzincan Müftüsü Karabayır; “Yaz tatilinin başlamış olması ile birlikte öğrencilerimize Kur-an’ı Kerim ve dini bilgiler verilmek üzere yaz kurslarımız 12 Haziran da başlayacak.
Bu yüzden bütün çocuklarımızı camilerimize ve Kur-an Kurslarımıza bekliyoruz. Üç dönem şeklinde 12 Haziran da dersler başlayıp, 18 Ağustos’a kadar da 3-4 dönem şeklinde kurslarımız devam edecek. Bu kurslarımıza kayıtlarımız 01 Haziran ile 18 Haziran arasında yapılacak. Bu yaz bütün çocuklarımızı camilerimize ve Kur-an Kurslarımıza bekliyoruz. Sadece camilerimizde ve kurslarımızda Kur-an’ı Kerim eğitimi olmayacak. Gücümüz yettiği kadar sosyal faaliyetlerde de bulunarak hem oynayıp hemde eğitmeyi planladığımız güzel proje ve programlarımız var. Güzel çocuklarımıza bu hizmeti sunmaya çalışacağız” dedi.

Diğer Haberler

Sağlık Konusunda Farkındalık Oluşturuldu

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Birimi tarafından 14 Kasım Dünya Diyabet Günü ve …

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …