24 Haziran Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Öğrenci ve Velilerine Ara Karne Verildi

Öğrenci ve Velilerine Ara Karne Verildi

Tercan Şehit Recep Gündüz Anadolu İmam Hatip Lisesinde Evim Okula Yakın Projesi kapsamında ‘Değişen Anne Baba Roller ‘ toplantısı sonrasında öğrenci velilerine 2.dönem birinci yazılı sonuçları ve deneme sonuçlarının bulunduğu karne verildi.
Toplantı okulun Kaymakamlık Köylere Hizmet Götürme Birliği Salonunda okul müdürü Fatih Ayan tarafından velilere yapılan bir konuşmayla başladı.Ayan,öğrenci,veli ilişkisinin öğrenci ders durumuna katkısına değinerek,öğrencilerle birlikte okulda yapılan çalışmaları anlattı.Öğrencinin başarısında velilerin de çok önemli bir rol üstlendiğini ifade eden Ayan,”Velilerimize bu konuda farkındalık oluşturmaya çalıştık.Verilen bu karnede öğrencilerimizin 2.dönem 1. Yazılı sonuçları ile okulumuzda 3.gerçekleştirdiğimiz deneme sınavı sonuçları bulunmaktadır.Bu karne ile velilerimizi çocuklarının eğitim durumu hakkında da bilgilendirmiş olduk.
Öğrenci başarısını önemli ölçüde arttıran ara karne ve bilgilendirmeler okulumuzda ilk sınavların ardından yapılmakta ve duruma göre hem veli hem öğrenci hem de okul arasında önemli bir bilgi bağı kurulmaktadır” dedi.Toplantının ardından öğrenci velilerine okul müdürü Fatih Ayan tarafından ara karneleri dağıtıldı.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …