Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Özsoy: Bayramlarda birbirimize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız

Özsoy: Bayramlarda birbirimize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız

Birlik, beraberlik, kardeşlik, sevgi, saygı ve hoşgörü duygularının doruk noktaya ulaştığı mübarek Ramazan Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın sevinci ve mutluluğu içinde olduklarını  belirten, Kazankaya Gazetesi Sahibi Mustafa Özsoy “Bayramlarda birbirimize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız” dedi.
Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayan Kazankaya Gazetesi Sahibi Mustafa Özsoy; “Bugün milletçe, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, dargınların barıştığı, kardeşlik, dostluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa ulaştığı bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.
Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bayramlar, taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak kutlanmalı, özelikle bu günlerde birbirimize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız.
Ülkesi ve vatanı için canlarını veren şehitlerimizin ailelerine, çocuklarına, kahraman gazilerimize, yetimlerimize her zaman sahip çıkan aziz milletimizin annelerimizi, babalarımızı, büyüklerimizi unutmayacağı inancıyla,Bayram sevincimizi onlarla paylaşarak birlik ve beraberliğimizi sonsuza dek muhafaza edelim. Bu vesileyle eşsiz fedakârlıklarını hiçbir zaman unutamayacağımız aziz şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarmızı sunuyorum.
Bu duygular içinde bütün Erzincanlı hemşerilerimizin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini, hem milletimiz, hem de insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olması dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Diğer Haberler

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …

Hacı Ali Akın Caddesinde Sıcak Asfalt Ve Tretuvar Çalışmaları Tamamlandı

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un talimatları doğrultusunda Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde …