9 Aralık Cumartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ “Polis İmdat” Tiyatro Gösterisi Büyük Beğeni Topladı

“Polis İmdat” Tiyatro Gösterisi Büyük Beğeni Topladı

Erzincan Belediyesi Şehir Tiyatrosu, tarafından hazırlanan Polis İmdat isimli tiyatro gösterisi Erzincan Müftülüğü konferans salonunda Erzincanlıların beğenisine sunuldu. Erzincan Belediyesi Şehir Tiyatrosu, tarafından hazırlanan gösteriyi Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Belediye Başkan Yardımcısı Halit Mutlu ve çok sayıda vatandaş izledi.
Erzincan Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Polis Haftası münasebetiyle 6 Nisan Perşembe günü “Polis İmdat” isimli oyununu sergiledi. Emniyet mensuplarının çalışma hayatlarında karşılaştıkları durumları mizansen olarak canlandıran ve gülerken düşündüren Şehir Tiyatroları Polis İmdat isimli tiyatro katılımcılar tarafından beğeni ile izlendi. Erzincan Belediyesi Şehir Tiyatroları tarafından sergilenen oyun 7’den 70’e herkesin büyük beğenisini kazandı.
Tiyatro sonunda Erzincan Belediyesi Şehir Tiyatroları Kurs eğitmeni Oğuz Alpaslan ise sanata ve sanatçıya verdiği desteklerden dolayı Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ve ekibine çok teşekkür etti.

Diğer Haberler

Sağlık Konusunda Farkındalık Oluşturuldu

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Birimi tarafından 14 Kasım Dünya Diyabet Günü ve …

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …