24 Haziran Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ PTT Başmüdürlüğü’nden Anlamlı Etkinlik

PTT Başmüdürlüğü’nden Anlamlı Etkinlik

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Erzincan PTT Başmüdürlüğü çocuklara plastik top dağıttı. Erzincan’da bütün okullarda çocuklara plastik top dağıtmayı hedefleyen Erzincan PTT Başmüdürlüğü bu kapsamda da ilk dağıtımını Erzincan Milli İrade Özel Eğitim Uygulama ve iş Uygulama Merkezi (Okulu)’nda ki öğrencilere 150 plastik top dağıttı.
Erzincan’da bütün okullarda çocuklara plastik top dağıtmayı hedefleyen Erzincan PTT Başmüdürlüğü ilk olarak Erzincan Milli İrade Özel Eğitim Uygulama ve iş Uygulama Merkezi (Okulu)’nda ki öğrencilere 150 plastik top dağıttı. Erzincan PTT Başmüdürlüğü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocuklara plastik top dağıttı.
Erzincan Milli İrade Özel Eğitim Uygulama ve iş Uygulama Merkezi (Okulu) Müdürü Eyüp Çiçek konuyla iglili konuşarak; ”PTT Başmüdürlüğümüze teşekkür ediyorum bizim okulumuz tercih ettikleri için. Bu özel çocuklarımızı böyle bir günde unutmayıp onları sevindirdikleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Bu çocuklar bizim özel çocuklarımız, benim tabirimle Cennet çocukları diye adlandırıyorum. Çocuklarımızı sevindirdikleri için teşekkür ediyorum.” açıklamasında bulundu.
Çocukları unutmayan PTT Erzincan Başmüdürü Metin Ağdaş yaptığı açıklamada konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamasında; ”PTT Başmüdürlüğü olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle kurum olarak çocuklarımıza top dağıtmayı planladık. Bu okulu özellikle seçtik, buradaki çocuklarımızı sevindirmek istedik. Hedefimiz Erzincan’da ki tüm öğrencilerimize hatta başarabilirsek Türkiye’de ki tüm öğrencilerimize Genel Müdürlüğümüz izin verirse bu şekilde hem yerel üretime katkıda bulunmak hem de çocuklarımızı sevindirmek amacıyla bu faaliyetlerimizi devam ettirmek istiyoruz. Gerek Genel Müdürlüğümüzün gerek personelimizin bu konudaki katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …