25 Temmuz Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ PTT’den Ramazan Bayramı Kampanyası

PTT’den Ramazan Bayramı Kampanyası

Erzincan PTT Başmüdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Ramazan Bayramına özel kampanyaların başlatıldığı bildirildi. Erzincan PTT Başmüdürü Metin Ağdaş, Ramazan Bayramı öncesi hizmetlerle ve ’Ramazan Bayramı Tebrik Kartı’ uygulaması ile ilgili bilgi verdi.
Ağdaş açıklamasında, “PTT A.Ş. Tarafından Ramazan Bayramına Özel Tebrik Kartı Kampanyası düzenlenmiş olup tebrik kartlarımız ücretsiz olup PTT işyerlerimizden temin edebilirsiniz, ayrıca Posta Kargosu ve Aps Kurye Gönderim Ücretlerinde % 25 İndirim Uygulanacaktır. Şirketimizce verilen hizmetlerimizin vatandaşlar tarafından tanınırlık ve kullanırlık oranının arttırılması amacıyla tüm özel günlerde olduğu gibi Ramazan Bayramından önceki 5 gün içerisinde,(19-23 HAZİRAN 2017 tarihleri arasında) postaya verilen Posta Kargosu ve APS Kurye gönderilerinde yurtiçi gönderilerine % 25 indirim uygulanacaktır(herhangi bir indirimden faydalanan gönderilere ayrıca bu indirim uygulanmaz). Bununla beraber vatandaşlarımızca;Gönderici ve alıcı adreslerinin tam, doğru ve okunaklı yazılması, Posta kodu yazımının unutulmaması, tebrik kartı zarflarının ağızlarının kapatılmaması,Özellikle çok miktarda tebrik gönderen kişi ve kuruluşların gişe önlerinde beklememeleri için gönderilerin ücret alma makinesi bulunan gişelere verilmesi,Hediyelik eşya ve paketlerin gönderilmesinde PTT Kargo ve APS Kurye hizmetlerinin tercih edilmesi, Posta ile gönderilecek hediyelik eşyaların taşıma sırasında hasar görmemesi bakımından ambalajlarının sağlam olarak yapılması, bu amaçla posta gişelerinde bulunan kutu ve kargo yollama poşetlerinden faydalanılması, hizmetlerimizin daha sağlıklı şekilde yürütülmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca, 2017 yılı “Ramazan Bayramı Tebrik Kartı” kampanyası düzenlenmiş olup, kampanyaya özel, 4.500 adet 13 görsellerden oluşan tebrik kartı bastırılarak tüm PTT işyerlerimizde müşterilerimize ücretsiz olarak dağıtılacaktır” denildi.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …