25 Temmuz Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Ramazan Ayı Öncesi Camiler Temizleniyor

Ramazan Ayı Öncesi Camiler Temizleniyor

Ramazan Ayı öncesi her yıl geleneksel olarak Erzincan’daki ibadethanelerin temizlik, bakım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Erzincan’da camilerde temizlik, onarım ve bakım çalışmaları sürüyor. Vatandaşların Ramazan Ayı öncesi daha temiz ve refah bir ortamda ibadet edebilmeleri için çalışmalar başladı ve 1 hafta sürecek.
Yaklaşık bir hafta sürecek çalışmalar kapsamında, Erzincan’da bütün camiler vatandaşların ibadetlerini daha iyi bir ortamda gerçekleştirmeleri için temizleniyor.
Camilerde temizlik çalışma başlattıklarını kaydeden bazı mahalle sakinleri, “Camilerimizin bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını başlattık. Camilerimiz bizler için kutsal mekânlardır. Bu bağlamda camilerimizin temizlik, bakım ve onarımlarını yapıyoruz.
Bu vesile ile yaklaşan Ramazan ayının halkımıza, ülkemize ve tüm İslam Alemine hayırlı olmasını diler, saygılar sunarız” dediler.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …