28 Nisan 2022 ,Perşembe
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Ramazan Ayı Öncesi Camiler Temizleniyor

Ramazan Ayı Öncesi Camiler Temizleniyor

Ramazan Ayı öncesi her yıl geleneksel olarak Erzincan’daki ibadethanelerin temizlik, bakım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Erzincan’da camilerde temizlik, onarım ve bakım çalışmaları sürüyor. Vatandaşların Ramazan Ayı öncesi daha temiz ve refah bir ortamda ibadet edebilmeleri için çalışmalar başladı ve 1 hafta sürecek.
Yaklaşık bir hafta sürecek çalışmalar kapsamında, Erzincan’da bütün camiler vatandaşların ibadetlerini daha iyi bir ortamda gerçekleştirmeleri için temizleniyor.
Camilerde temizlik çalışma başlattıklarını kaydeden bazı mahalle sakinleri, “Camilerimizin bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını başlattık. Camilerimiz bizler için kutsal mekânlardır. Bu bağlamda camilerimizin temizlik, bakım ve onarımlarını yapıyoruz.
Bu vesile ile yaklaşan Ramazan ayının halkımıza, ülkemize ve tüm İslam Alemine hayırlı olmasını diler, saygılar sunarız” dediler.

Diğer Haberler

Yaralı Halde Kaya Kartalı Bulundu

Erzincan’ın Tercan ilçesinde Tercan İlçe Jandarma Komutanlığı Yollarüstü Jandarma Karakol Komutanlığınca icra edilen devriye faaliyetinde …

Görsel Sanatlar Kulübünden Kapadokya Gezisi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Görsel Sanatlar Kulübü Kapadokya’ya gezi düzenledi. Kulüp üyesi öğrencileri tarafından 16.04.2022 …