11 Aralık Pazartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Ramazan Pidelerinin Fiyatları Belli Oldu

Ramazan Pidelerinin Fiyatları Belli Oldu

Erzincan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bedir Limon, Ramazan Pidesi Fiyatları İle ilgili Açıklamalarda Bulundu.
Birlik Başkanı Bedir Limon açıklamasında; “Ramazan ayında halkın temel ihtiyaç maddesi olan ve Ramazan sofralarının olmazsa olmazı Ramazan pidesi ile ilgili Fırıncılar Odasından ve Fırıncı esnaflarından gelen talepleri dikkate aldık.
Pide Fiyatları İlimizde Türkiye ortalamasının altında seyretmekte olup, Ramazan Pidesi ile olarak en son 2015 yılında 300 gram sade pidenin fiyatı 1,50 TL olarak fiyat belirlemiştik.
Bu sene ise Yönetim Kurulunda Toplantısında, Pide fiyatlarını belirlerken,işçilik ücretleri,un fiyatları ve diğer maliyetleri göz önüne alarak Ramazan pidesini sade 1,75 TL olarak kararını aldık.
Esnafımızın ve vatandaşımızın mağdur olmaması için bu fiyatı ince eleyip,sık dokuyarak kararını verdik.Bu vesile ile tüm vatandaşlarımızın Ramazan ayını tebrik eder,hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

Diğer Haberler

Sağlık Konusunda Farkındalık Oluşturuldu

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Birimi tarafından 14 Kasım Dünya Diyabet Günü ve …

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …