Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Refahiye Anaokulu Öğrencilerinden Yıl Sonu Gösterisi

Refahiye Anaokulu Öğrencilerinden Yıl Sonu Gösterisi

Refahiye Anaokulu öğrencilerinin yıl sonu gösterisi beğeni topladı. Refahiye Ana okulu öğrencilerinin yapmış oldukları yıl sonu gösterileri izleyiciler tarafından ilgi izlendi.
Çok Programlı Anadolu Lisesi  konferans salonunda ana okulu öğrencileri tarafından gerçekleştirilen program,saygı duruşu ve İstiklal marşı ile başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yapan Anaokulu Müdürü Fatma Kızılkaya “Refahiye anaokulu olarak 2016_2017 eğitim öğretim yılının sonuna gelmiş bulunmaktayız. yıl boyunca manevi değerlerimizi,öz güveni yerinde olan burada bende varım diyebilen güçlü bireyler yetiştirmeyi hedefledik. bu süre zarfında çocuklara öz verili ve sabırlı bir şekilde yaklaşan değerli öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.Bizlere tohum olarak teslim ettiğiniz yavrularınızı sevgimizi vererek, bol bol sulayarak yetiştirip birer çiçek haline getirdik. O güzel çiçeklerimiz bugün sizin karşınıza çıkmak için hazırlar. Heyecanlarını, telaşlarını mazur görün. Bol bol alkışlayın, inanın onlar bunu hak ettiler.Bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.Program açılış konuşmalarının ardından anaokulu öğrencileri özenle ve heyecanla hazırladıkları gösterilerini seyircilere sundular. Minik öğrencilerin oynadıkları oyunlar ve sergiledikleri hünerleriyle salonda bulunan herkesi kendilerine hayran bıraktılar.Minik öğrenciler gösterileri büyük bir dikkat ve ustalıkla sergilerken, kendilerini izlemeye gelenlerin de sürekli alkışını aldılar Minik öğrencilerinin hazırladığı gösteriler izleyicilerin büyük beğenisini kazanırken, öğrencilerin mezuniyet belgelerini veren Kaymakam Hatice Bayar Özdemir, ise, programda emeği geçen herkese teşekkür etti. Program minik öğrencilere belgelerin verilmesiyle son buldu.Refahiye Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans  salonunda hazırladığı etkinliğe yapılan gösteriye Kaymakam Hatice Bayar Özdemir, Belediye Başkanı Cevdet Çınar,İlçe Milli Eğitim Müdürü Yücel Kaplanoğlu,kurum amirleri, öğretmenler, öğrenci velileri katıldı.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …