29 Şubat Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Refahiye Karayaprak Derneği’nden Başkan Altınok Öz’e Ziyaret

Refahiye Karayaprak Derneği’nden Başkan Altınok Öz’e Ziyaret

Erzincan Refahiye Karayaprak Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Aydın Polat ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel de hazır bulundu.
Kartal Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen görüşmede dernek başkanı Polat: “Sayın Başkanım ziyaretimizi kabul ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz. Kartallı olarak çalışmalarınızı takip ediyor size ve ekibinize başarılar diliyoruz.” dedi.Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz de yaptığı konuşmada şunları dile getirdi: “Hepiniz hoş geldiniz, Karayaprak Derneği’nin birlik ve beraberliğini takdir ediyorum. Birlik olun; bu böyle devam ettikçe kazanan hep siz olursunuz. Biz Kartal Belediyesi olarak derneklerimizin yanındayız.”
Görüşmenin sonunda Erzincan Refahiye Karayaprak Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Aydın Polat, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e derneğe ve konukevine yaptığı desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Diğer Haberler

Tercan Halk Eğitim Merkezînden Kurs Atağı

Tercan Halk Eğitim Merkezî Müdürlüğü istihdama yönelik olarak mesleki kurslar açmaya devam ediyor. Tercan Halk …

Çakır: “Mühür Kimin Elindeyse Süleyman O Olacak”

Mahalle buluşmalarına devam eden bağımsız Belediye Başkan adayı Yüksel Çakır, 31 Martta yapılacak olan yerel …