Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Sağlık Müdürü Turan Tercan Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti

Sağlık Müdürü Turan Tercan Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti

Erzincan İl Halk Sağlığı Müdürü Doktor Mesut Turan Tercan Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek hastanede incelemelerde bulundu.
Beraberinde Şube müdürü Ömer Ören,Tercan İlçe Halk Sağlığı Müdürü Dr. Hasan Yıldırım, Tercan Toplum Sağlığı Merkezi Doktorları Muhammet Fırat Oztepe ve Fatih Karakaş ile birlikte geçtiğimiz 2016 yılında  hizmete giren 50 yataklı Tercan Devlet Hastanesini ziyaret ederek  incelemelerde bulunan Dr Mesut Turan,Hastane Müdürü Alpay Keleş’ten çalışmalar hakkında bilgi aldı.Turan, Hastane çalışanlarını  ziyaret ederek dilek ve isteklerini dinledi.Erzincan’ın tüm ilçelerine ziyaretlerin rutin hale getirilerek devam edeceğini belirten Erzincan İl Sağlık Müdürü Dr. Mesut turan,yaptığı açıklamada,”Sağlık hizmetlerinin yürütülmesi bir ekip  işidir. Bütün birimlerin birbiri ile koordineli çalışması gerektiği önem arz etmektedir. Geçtiğimi aylarda hizmete giren Tercan Devlet Hastanesi çalışanlarının sorunlarını dinlemek,hastanenin eksikliklerini yerinde tespit etmek amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdik.Çözüm önerileri konusunda fikir alışverişinde bulunduk.Çalışanların diyalog ve iletişiminin mükemmel olduğunu yerinde tespit etti. Hastane Müdürlüğü  ve bağlı birimlerinin büyük bir ahenk içerisinde hasta ve çalışan memnuniyetinin hedeflendiği görülmüştür.Sağlık hizmetleri sunucusu olarak bizim görevimiz vatandaşlarımıza sağlık hizmetlerini en üst seviyede verebilmektir. En ücra köşedeki vatandaşımızın en kaliteli sağlık hizmetini alması bizim asıl hedefimizdir. Bu hedef doğrultusunda tüm mesai arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …