22 Mayıs Çarşamba , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Sevilir: Anne sevgisi sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisidir

Sevilir: Anne sevgisi sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisidir

Birlik Haber-Sen (BHS) Erzincan İl Başkanı Mustafa Sevilir “Anneler Günü” münasebetiyle mesaj yayımladı.
Birlik Haber-Sen (BHS) İl Başkanı Mustafa Sevilir , yeryüzündeki en kutsal görevi annelerin üstlendiğini belirterek annelerin karşılıksız sevgi, bitmeyen özveri ve sınırsız hoşgörüleriyle mutluluk kaynağı olduğunu ifade etti.
Sevilir,” Toplumsal dayanışmanın ve toplumun temelini aile, bir ailenin temelini de mutluluk, huzur, saygı ve sevgi ortamıyla anneler oluşturur. Annelerimizin hayatımızdaki önemi ve yerini cümlelerle ifade etmek mümkün değildir.Annelerin mutluluğu hem evlatlarının, hemde toplumun mutluluğudur. Anne candır. Yaşadığımız her dakikanın en yüce anlamı annelerimiz, bizler için tek bir günde anlam bulmaz. Onlar her günün en büyük manasıdır. Anne sevgisi sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisidir. Her yaştaki insan için en güvenilir ve güç kaynağıdır, annelerimiz. Bizi millet yapan, bizi birbirimize kenetleyen değerlerin yaşatılmasında, kültürümüzün, geleneklerimizin devam ettirilmesinde en büyük pay annelerimize aittir Hiç yılmadan sevgi ve şefkatle, fikren ve bedenen sağlıklı nesiller yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluğu üstlenen annelerimize gönül borcumuz hiçbir zaman tükenmez. Bu duygu ve düşüncelerle şehit anneleri başta olmak üzere,hayatta olmayanlara Cenabı Allahtan rahmet, yaşayan annelerimize ise aileleri ile birlikte sağlık, sıhhat içinde hayırlı uzun ömür diler, tüm annelerin “Anneler Günü”nü kutluyorum” dedi.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …