Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Tanoğlu: İki Yılda Kaçırmış Olduğumuz Şampiyonluğu İnşallah Bu Sene Yakalarız

Tanoğlu: İki Yılda Kaçırmış Olduğumuz Şampiyonluğu İnşallah Bu Sene Yakalarız

Anagold 24 Erzincanspor Başkanı Ahmet Tanopğlu, yönetim kurulu ve futbolcularıyla bir araya geldi. Anagodl 24 Erzincanspor Başkanı Ahmet Tanoğlu kuruluşunun 50 yılında şampiyonluk parolası yola çıktıklarını ifade ederek “İki yılda kaçırmış olduğumuz şampiyonluğu İnşallah bu sene yakalarız” dedi.
Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Tanoğlu; “2017-2018 futbol sezonuna ilk adım atmış bulunmaktayız. Giden arkadaşlarımız gitti yeni gelen arkadaşlarımızda gelip takıma katıldılar. İlk top başı yaptık. Gidenlere başarılar diliyorum, gelen arkadaşlarımız da inşallah takımımızda başarılı olur. Şuanda yeni gelen arkadaşlarımız ile birlikte tanışma yemeği veriyoruz. İki yılda kaçırmış olduğumuz şampiyonluğu İnşallah bu sene yakalarız. İyi niyetle çalışıyoruz. Elimizden geleni yapıyoruz. Tabiki 100’ün üzerinde şampiyon olmak isteyen takım var. Bizde onlardan biriyiz. İnşallah ipi göğüsleyeceğiz diye düşünüyoruz.Güçlü grup diye bir şey yok. Bir defa kendin inanacaksın. İnanmak başarmanın yarısıdır. Biz inandıktan sonrada yarısını başarmış sayıyoruz. Biz daha çok güçlüyüz diyip daha çok çalışacağız, daha çok gayret edeceğiz. Erzincan şampiyonluk bekliyor. Biz Erzincan’dan daha çok bekliyoruz. Çünkü sorumluluk bizim üzerimizde. İnşallah bu sene şans bizim yanımızda olur.Teknik heyetin istemiş olduğu tüm futbolcuları aldık. Hatta şuanda bile isterlerse iki tane daha futbolcu alabiliriz.
Aldığımız tüm futbolcuların peşinatlarını verdik. Şuanda onlara da borcumuz yok. Onlarda kafalarını bu işe verip takımı şampiyon yaparlar diye düşünüyorum. Şuana kadar 19 futbolcuyla anlaşıldı.
Alt yapıdan da 2 yada 3 kişi alacağız. Kampa gideceğiz. Kamp dönüşünde de hocamız eksik gördüğü yer varsa onu da tamamlayacağız” dedi.

Diğer Haberler

Doğu Anadolu’da Erzincan Seçildi

Erzincan Kent Tarım Projesi başlıyor, sera yatırımı artacak, tarım gelişecek Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından …

İl Encümen Toplantısı Yapıldı

İl Encümen toplantısı Vali Mehmet Makas başkanlığında, Erzincan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yaşar Felekoğlu …