23 Nisan 2022 ,Cumartesi
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Tanoğlun’dan Özsoy’a ziyaret

Tanoğlun’dan Özsoy’a ziyaret

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçimleri için adaylığını açıklayan İş Adamı Ahmet Tanoğlu seçim çalışmalarını sürdürüyor. “Tek Sevdamız Erzincan” sloganıyla başlattığı seçim kampanyasında Kazankaya Gazetesi sahibi Mustafa Özsoy’u ziyaret etti. Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette açıklamada bulunan Ahmet Tanoğlu “Biz bu yola Erzincan’a hizmet etmek için çıktık. Makamlar kimseye ait değil. Ticaret Odası ticaret erbaplarınındır. Tüm üyelerimizindir. Kimseye de kalacak değil. Yapacağımız işler belli. Oda yönetimi şeffaf olacak. Kimseyi kırmadan ve ötekileştirmeden çalışacak kadrolarımız var. İnşallah Rabbim nasip ederse burası tüm Erzincan’ın ve ticaretle uğraşanların sorunlarının çözüldüğü bir yer olacak.Değerli hemşehrilerimin desteklerini bekliyorum.” dedi.
Gerçekleştirilen ziyaretlerden memnun olduğunu belirten Kazankaya Gazetesi sahibi Mustafa Özsoy ise Erzincan’da yıllarca ticaretle uğraşan Ahmet Tanoğlu’na teşekkür etti.

Diğer Haberler

Kaymakam Kaykaç, Mehmetçikle İftar Yaptı

Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç; Belediye Başkanı Çakmak Paçacı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, …

Emniyet Teşkilatı İftarda Buluştu

Türk Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası dolayısıyla iftar programı düzenlendi. Düzenlenen …