28 Nisan 2022 ,Perşembe
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ TBB İliç Belediyesine Kamyon Hibe Etti

TBB İliç Belediyesine Kamyon Hibe Etti

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından birlik üyesi olan İliç Belediyesi’ne bir adet 2017 Model Ford Cargo hafriyat  kamyon hibe edildi.
TBB tarafından hibe edilen araç hakkında değerlendirmelerde bulunan İliç Belediye Başkan vekili ve Kaymakam Mehmet Kemal Akpınar,halka daha iyi,daha hızlı ve daha verimli bir hizmet sunabilmek adına araç parkında ihtiyaç duyulan alanlarda yenileme ve geliştirme kararı aldıklarını belirterek,”Günümüzde de bu türdeki çalışmalarımız sürüyor. Bazen belediyemizin imkanları doğrultusunda kendi bütçemizden alıyoruz, kimi zamanlarda da böyle Türkiye Belediyeler Birliği ve Çevre Şehircilik Bakanlığımızca bizlere hibe ettiği şekliyle araç ve ekipmanlarımızı yeniliyoruz.
Bu faaliyetlerimizde bizlerin tek amacı var.Halkımızı, hizmetin daha iyisi, daha verimlisi ve daha kalitelisiyle buluşturmaktır. Bu aracımızda Türkiye Belediyeler Birliği’nden talebimiz üzerine hibe olarak gönderilmiştir. Yapılan hibe İlçemizin önemli bir ihtiyacını karşılayacaktır.İnşallah bundan sonraki çalışmalarımızda bu aracımızda bizlere hizmet verecektir.
Bu vesile ile bu aracın bizlere ulaşmasında,hibe edilmesinde emeği olan başta Erzincan Valimiz Ali Arslantaş olmak üzere,Milletvekillerimiz Sebahattin Karakele,Serkan Bayram, Çevre ve Şehircilik Bakanı Müsteşar Yardımcısı ve Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Hayrettin Güngör’ e teşekkür ediyorum.Bu aracın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum”dedi.

Diğer Haberler

Yaralı Halde Kaya Kartalı Bulundu

Erzincan’ın Tercan ilçesinde Tercan İlçe Jandarma Komutanlığı Yollarüstü Jandarma Karakol Komutanlığınca icra edilen devriye faaliyetinde …

Görsel Sanatlar Kulübünden Kapadokya Gezisi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Görsel Sanatlar Kulübü Kapadokya’ya gezi düzenledi. Kulüp üyesi öğrencileri tarafından 16.04.2022 …