25 Temmuz Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Tercan İmam Hatip Lisesi’nde Kaymakam Karaca Öğrenci ve Öğretmenlerle İftarda Buluştu

Tercan İmam Hatip Lisesi’nde Kaymakam Karaca Öğrenci ve Öğretmenlerle İftarda Buluştu

Tercan Kaymakamı Kürşat Karaca, Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz Şehit Recep Gündüz Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencileriyle iftarda buluştu.
Tercan Kaymakamı Kürşat Karaca, beraberinde Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Işık, İlçe Müftüsü İsmail geren ile birlikte Şehit Recep Gündüz Anadolu Lisesi tarafından okul bahçesinde düzenlenen düzenlene iftar programında bir araya geldi.
Kur’an-ı Kerim Tilavetiyle başlayan programda öğrenciler tarafından hatim duası okun ve ilahiler okundu. Kaymakam Karaca ve beraberindekiler iftar yemeği öncesi öğrencilerle sohbet etti. Kaymakam Karaca, iftar programında öğrencileri yalnız bırakmadığı gibi öğrencilerle böyle güzel bir programda öğretmen ve öğrencelerle beraber olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.
Kaymakam Karaca Bu tür etkinliklerle öğretmen ve öğrencilerle güzel bir kaynaşma ortamının sağlandığını söyledi. Kaymakam Karaca,” Bu vesile ile Ramazan’ın ülkemize, ilçemize huzur, barış ve güzellik getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.
Tercan Şehit Recep Gündüz Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Fatih Ayan ise,” Okulumuzda bu yıl ikini düzenlendiğimiz ve geleneksel hale getirmek istediğimiz iftar yemeğimizin Ramazan ayını n manevi atmosferinde, birlik ve beraberliğin en iyi şekilde oluşturduğuna inanmaktayım. Bu tarz buluşmalar sadece bir yemek olmanın dışında kalplerin birbirine yakınlaştırdığı ve gönüllerin yumuşadığı bir buluşma olmuştur. Davetimize katılarak bizleri onurlandıran İlçe Kaymakamımız sayın Kürşat Karaca’ya, Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz’a, İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Işık’a, İlçe Müftüsü İsmail Geren ve tük katılımcılara teşekkür ediyorum”şeklinde konuştu.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …