23 Nisan 2022 ,Cumartesi
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Tercan Kaymakamı Karaca halkın sorunlarını dinledi

Tercan Kaymakamı Karaca halkın sorunlarını dinledi

Tercan Kaymakamı Kürşat Karaca halkın içine inerek sohbet eşliğinde halkın sorunlarını yerinde  dinleyerek çözüm getireceğini söyledi.
Mesai saatleri öncesinde halkın sorunlarını birebir dinlemek amaçlı olarak ilçe merkezinde kahvehanede vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini dinleyen Kaymakam Kürşat Karaca,halkın içine girerek sorunları dinlemek istediğini söyledi.Halkın sorunlarını birebir dinlemek adına halkın içine girerek sorunları dinlemek istediklerini söyleyen Kaymakam Karaca,Tercan’a  hizmet etmek için geldiğini emreden değil işin içinde olan, halkın içinde olan insanlardan bir insan olarak görev yapacağını ifade ederek devletin şefkatli ve güler yüzünü bölge insanına göstereceğini kaydetti. İlçe halkının desteğini beklediklerini dile getiren Kaymakam Çiftçi, “Görev yaptığımız süre içerisinde şeffaf ve denetime açık bir yönetim sergilemeye çalışacağız. Bize gelen tüm vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını imkanlar ölçüsünde karşılamaya çalışacağız. Makamda oturan bir idareciden çok halkın içinde olan arazide olan ve halkın gelmesini bekleyen değil halka giden bir idare anlayışını sergileyeceğiz” dedi.Makamların gelip geçici olduğunu belirten Kaymakam Karaca,” “Halkımızın sorunlarını çözmek ve ihtiyaç sahibi insanlarımızın dertlerine çözüm getirmek benim için kutsal bir görevdir. Devletimizin kapıları her zaman halkımıza açıktır. Hiç kimseye asla ayrım yapmayız. Elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

Diğer Haberler

Kaymakam Kaykaç, Mehmetçikle İftar Yaptı

Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç; Belediye Başkanı Çakmak Paçacı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, …

Emniyet Teşkilatı İftarda Buluştu

Türk Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası dolayısıyla iftar programı düzenlendi. Düzenlenen …