24 Haziran Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Tercan SGK Müdürü Görevine Başladı

Tercan SGK Müdürü Görevine Başladı

Tercan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Müdürlüğüne atanan Ahmet Temiz görevine başladı.
Vatandaşlara güler yüzlü hizmet vermek için çalışacaklarını belirterek görevine başlayan Ahmet Temiz,2012 yılında açılan Tercan Sosyal Güvenlik Kurumunun Tercan’ın yanı sıra Çayırlı ve Otlukbeli ilçelerine de hizmet verdiğini belirterek,” Sosyal Güvenlik ilçe müdürlüğü olarak hem vatandaşlarla,hem de kurumlarla sürekli iletişim halinde olacağız.Çalışma arkadaşlarımla birlikte Tercan,Çayırlı ve Otlukbeli ilçelerinde yaşayan tüm vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek adına gayret göstereceğiz.Görevimizi en iyi şekilde sürdüreceğiz.
Hepimiz bu memleketin,bu ülkenin çocuğuyuz.Memleketimizi ve ülkemizi sevmenin en iyi göstergesi de bulunduğumuz görevlerde elimizden gelenin en iyisini yaparak hizmet etmektir.
Allah bizleri hiç kimseye karşı mahcup etmesin” dedi.Tercan Sosyal Güvenlik Kurumu İlçe Müdürlüğü olarak kapılarının her konuda vatandaşlara açık olduğunu vurgulayan Temiz,mükellef potansiyeli ve çeşitliliği bakımından yoğun olan Tercan’da da bu anlayışla hizmet verme gayretinde olacaklarını söyledi.
AHMET TEMİZ KİMDİR
1974 yılında Artvin ili Yusufeli ilçesi Dokumacılar köyünde doğdu.İlk öğrenimini köyünde Orta ve lise ve üniversite öğrenimini Artvin merkezde açıktan bitire Temiz,2001 yılında Artvin Sosyal güvenlik Kurumuna atandı.
2007 yılında Ordu Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğüne bağlı merkez ilçe Altınordu SGK merkezinde müdür yardımcısı olarak atanan Temiz,2017 yılında kurumun açmış oluğu Görevde Yükselme Sınavı sonucunda Erzincan SGK İl Müdürlüğüne bağlı Tercan SGK Merkezine müdür olarak atanarak görevine başladı.Temiz evli iki çocuk babası.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …