22 Mayıs Çarşamba , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Tercan Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Toplantıda Bir Araya Geldi

Tercan Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Toplantıda Bir Araya Geldi

Tercan Ziraat Odası Yönetim Kurulu üyeleri istişare toplantısında bir araya geldi.
Tercan Ziraat Odası Başkanı Hasan Akdağ,toplantının açılışında yaptığı konuşmada, oda yönetim kurulu üyeleriyle aylık olarak düzenledikleri istişare toplantısında odanın faaliyetleri hakkında fikir alışverişinde ve tarımdaki yeni gelişmeler, Desteklemeler, hibeler ve tarımsal kredi imkanları hakkında bilgilendirmede bulunulduğunu söyledi. Toplantıda Ziraat Odalarının çalışmalarını değerlendiren, yapılan ve yapılması gerekenleri dile getiren Başkan Akdağ, son dönemlerde Ziraat Odalarının büyük gelişme gösterdiğini kaydetti.Ulaşılması gereken hedefler için gece, gündüz demeden çalışmaların sürdürülmesini isteyen Akdağ, teşkilat olarak çiftçinin her zaman yanında ve hizmetinde olmak gerektiğini belirtti.Akdağ,” Şunu hemen belirteyim ki, ben ve ekibim her hayırlı işin yanında oluruz ve olacağız.Tercan Ziraat Odası Yönetin kurulu üyelerimizle istişare toplantısı yapmak üzere bir araya geldik. Bu mutat olarak yapılan toplantılardan bir tanesi.
Bu toplantılardaki amacımız çiftçilerimizin sorunlarını görüşmek, sorunları paylaşmak, çözüm önerilerin yönetim kurulu üyelerimizle istişare etmek ve bu manada gerekli tedbirleri almak için belirli sürelerde bir araya geliyoruz .Amacımız yönetim kurulu üyelerimiz ve uzman personelimizle birlikte çiftçimize daha iyi projeler ve danışmanlık hizmetleri vermektir.Biz bunun gayreti içerisindeyiz “dedi.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …