15 Nisan Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Tercan’da Başarılı Güreşçiler Madalya İle Ödüllendirildi

Tercan’da Başarılı Güreşçiler Madalya İle Ödüllendirildi

Tercan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fevzi Koçoğlu ulusal ve uluslar arası güreş müsabakalarında dereceye giren Mamahatun 17 Şubat Spor kulübü Güreş takımını madalya ile ödüllendirdi.
Tercan Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Koçoğlu, Yıldızlar Türkiye 3.lüğü,Gençler Türkiye 2.liği,Türk Cumhuriyetler 2.liği,Uluslar arası Hüseyin Akbaş Güreş turnuvası ve Kıbrıs Rauf Denktaş Güreş Turnuvası şampiyonu olan Mamahatun 17 Şubat Spor Kulübü Güreş takımını antrenman yaptıkları Kapalı Spor Salonunda ziyaret etti. Güreşçilerle tek tek ilgilenip gönüllerini alan Koçoğlu minik güreşçileri madalya ile ödüllendirdi. Koçoğlu ödül töreninde yaptığı konuşmada, sporculara başarılarının devamını dileyerek, Tercan’ı ve Erzincan’ı en iyi şekilde temsil ettikleri için güreşçilere ve antrenör Serdar Aydemir’e teşekkür etti. Geleceğin Koca Yusufları olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek başarı merdivenlerini tırmanan güreşçilerle gurur duyduğunu ifade eden Koçoğlu, “Başarmak için gece gündüz demeden çalışan, gayret gösteren güreşçilerimize onların yetiştiren antrenör Serdar Aydemir’e ve ailelerine teşekkür ediyorum. Tercan Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü olarak her zaman ve her şartlarda yanlarında olmaya, onlara her türlü desteği vermeye hazır olduğumu belirtmek isterim” diye konuştu Konuşmasında güreşçilere de nasihat eden Koçoğlu,” Sizler güreş minderlerinde kendiniz için mücadele etmediniz. Sizler orada ailenizi, okulunuzu, Tercan’ı ve Erzincan’ı temsil ettiniz ve de başarılı oldunuz. Sizleri tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorumşeklinde konuştu.
Tercan Mamahatun 17 Şubat Spor Kulübü Güreş takımı antrenörü Serdar Aydemir ise, Koçoğlu’nun gösterdiği yakın ilgiye teşekkür ederek,” Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada sizlerin desteğiyle çok çalışarak Tercan’ımızın ve Erzincan’ımızın güreş sporunda ne kadar önemli konumda olduğunu göstereceğiz” dedi. Konuşmaların ardından Tercan Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Koçoğlu başarılı güreşçileri madalya ile ödüllendirerek çeşitli hediyeler verdi.

Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …

Prof. Dr. Erdem Yavuz TYB’ de Erzincan’ın Kurtuluşunu Anlattı

Prof. Dr. Erdem Yavuz Yazarlar Birliğinde Erzincan’ın kurtuluşunu anlattı Erzincan Ermeni olaylarının yoğunlaştığı bir yerdi …