11 Aralık Pazartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Tercan’da Taşımalı Eğitim İhalesi Yapıldı

Tercan’da Taşımalı Eğitim İhalesi Yapıldı

Erzincan’ın Tercan ilçesinde 2017/2018 eğitim öğretim yılı taşımalı eğitim ihalesi yapıldı. Tercan ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilk,orta ve lise öğretim öğrencileri için 60 araçla 48 taşıma bölgesinden 7 taşıma merkezine taşıma ihalesi Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleşti.
İhaleye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdulvahap terece,Yahya Güneş,okul müdürlerinden oluşan ihale komisyon üyeleri ve araç sahipleri katıldı.Açık zarf usulü ile yapılan taşımalı eğitim ihalesine 30 araç sahibi katıldı.İhaleden önce kısa bir açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Şube müdürü Yahya Güneş,eğitim için yapılan ihalenin ilçeye hayırlara vesile olması dileğinde bulunarak,”İlçemizde 2017/2018 Eğitim öğretim yılında 48 taşıma bölgesinden Tercan,Mercan,Kargın,Çadırkaya,Kökpınar,Başbudak ve Beşgöze taşıma merkezlerine 30 araç ile 788 öğrenci taşınacaktır.Bugün ilkokul,ortaokul ve liselerde okuyan toplam 788 öğrencimiz için ihale yapılacak.2017/2018 Eğitim öğretim yılının başarılı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını diliyorum.” dedi.Açılış konuşmasının ardından ihaleye geçildi.
Gün boyu devam eden 201 ilkokul,387 ortaokul ve 200 lise öğrencisi olmak üzere toplam 788 öğrencinin taşıma ihalesi,iş ve işlemleri tamamlandı.

Diğer Haberler

Sağlık Konusunda Farkındalık Oluşturuldu

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Birimi tarafından 14 Kasım Dünya Diyabet Günü ve …

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …