29 Şubat Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Tezcan: Cumhurbaşkanımıza teşekkür ederiz

Tezcan: Cumhurbaşkanımıza teşekkür ederiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe’de 37’nci muhtarlar toplantısında muhtarlara müjde verdi.
Erzincan Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Oğuz Tekcan, Beştepe’de düzenlenen 37’nci muhtarlar toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlara iki önemli müjde verdiğini söyleyerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a muhtarlar adına teşekkür ettiğini söyledi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen 37. Muhtarlar Toplantısı’nda muhtarlara müjde verdi. 81 ilden 2000 muhtarın katıldığı toplantıya Erzincan Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı ve Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Tekcan ve Erzincan’da çok sayıda Muhtar katıldı.
Yapılan toplantı hakkında bir açıklama yapan Başkan Tekcan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Konfederasyon, federasyon, dernek başkanları ve muhtarlarımızın katıldığı toplantıda Sayın Cumhurbaşkanımız muhtarlarımızı ilgilendiren iki önemli açıklamada bulunduğunu söyleyerek, Bunlardan birincisi, Sosyal güvencesi olmayan muhtarlarımızın Sosyal güvenlik primlerinin devlet tarafından yatırılması, ikincisi ise muhtarlarımızın muhtarlığı bıraktıktan sonra silah ruhsatı harç bedelinin kaldırılması biz muhtarları fazlasıyla memnun etmiştir. Bu iki müjdeyi bizlere veren Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Diğer Haberler

Tercan Halk Eğitim Merkezînden Kurs Atağı

Tercan Halk Eğitim Merkezî Müdürlüğü istihdama yönelik olarak mesleki kurslar açmaya devam ediyor. Tercan Halk …

Çakır: “Mühür Kimin Elindeyse Süleyman O Olacak”

Mahalle buluşmalarına devam eden bağımsız Belediye Başkan adayı Yüksel Çakır, 31 Martta yapılacak olan yerel …