Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Tezcan: Cumhurbaşkanımıza teşekkür ederiz

Tezcan: Cumhurbaşkanımıza teşekkür ederiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe’de 37’nci muhtarlar toplantısında muhtarlara müjde verdi.
Erzincan Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Oğuz Tekcan, Beştepe’de düzenlenen 37’nci muhtarlar toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlara iki önemli müjde verdiğini söyleyerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a muhtarlar adına teşekkür ettiğini söyledi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen 37. Muhtarlar Toplantısı’nda muhtarlara müjde verdi. 81 ilden 2000 muhtarın katıldığı toplantıya Erzincan Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı ve Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Tekcan ve Erzincan’da çok sayıda Muhtar katıldı.
Yapılan toplantı hakkında bir açıklama yapan Başkan Tekcan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Konfederasyon, federasyon, dernek başkanları ve muhtarlarımızın katıldığı toplantıda Sayın Cumhurbaşkanımız muhtarlarımızı ilgilendiren iki önemli açıklamada bulunduğunu söyleyerek, Bunlardan birincisi, Sosyal güvencesi olmayan muhtarlarımızın Sosyal güvenlik primlerinin devlet tarafından yatırılması, ikincisi ise muhtarlarımızın muhtarlığı bıraktıktan sonra silah ruhsatı harç bedelinin kaldırılması biz muhtarları fazlasıyla memnun etmiştir. Bu iki müjdeyi bizlere veren Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …