Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Tezcan: Cumhurbaşkanımıza teşekkür ederiz

Tezcan: Cumhurbaşkanımıza teşekkür ederiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe’de 37’nci muhtarlar toplantısında muhtarlara müjde verdi.
Erzincan Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Oğuz Tekcan, Beştepe’de düzenlenen 37’nci muhtarlar toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlara iki önemli müjde verdiğini söyleyerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a muhtarlar adına teşekkür ettiğini söyledi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen 37. Muhtarlar Toplantısı’nda muhtarlara müjde verdi. 81 ilden 2000 muhtarın katıldığı toplantıya Erzincan Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı ve Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Tekcan ve Erzincan’da çok sayıda Muhtar katıldı.
Yapılan toplantı hakkında bir açıklama yapan Başkan Tekcan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Konfederasyon, federasyon, dernek başkanları ve muhtarlarımızın katıldığı toplantıda Sayın Cumhurbaşkanımız muhtarlarımızı ilgilendiren iki önemli açıklamada bulunduğunu söyleyerek, Bunlardan birincisi, Sosyal güvencesi olmayan muhtarlarımızın Sosyal güvenlik primlerinin devlet tarafından yatırılması, ikincisi ise muhtarlarımızın muhtarlığı bıraktıktan sonra silah ruhsatı harç bedelinin kaldırılması biz muhtarları fazlasıyla memnun etmiştir. Bu iki müjdeyi bizlere veren Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Diğer Haberler

Kaymakam Kaykaç, Mehmetçikle İftar Yaptı

Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç; Belediye Başkanı Çakmak Paçacı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, …

Emniyet Teşkilatı İftarda Buluştu

Türk Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası dolayısıyla iftar programı düzenlendi. Düzenlenen …