9 Aralık Cumartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ TÜGVA açtığı kurslara bir yenisini daha ekledi

TÜGVA açtığı kurslara bir yenisini daha ekledi

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Erzincan Eğitim Koordinatörlüğü Arapça Kursu eğitimlerine başladı.     Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Erzincan Eğitim Koordinatörlüğü Arapça Kursu eğitimlerine başladı.           TÜGVA Erzincan sosyal ve kültürel etkinliklerine aralıksız devam ediyor.
Bu kapsamda hafta sonu katılmak isteyen kişilere Arapça Kursu verilecek.
TÜGVA Erzincan Terzibaba Yükseköğrenim Yurdunda verilecek eğitimlerde, geleceğin teminatı gençlerin eğitim hayatlarını destekleyecek, ahlaki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak etkinliklerinin devamlı hale geleceği bildirildi.
TÜGVA Erzincan Eğitim Koordinatörü Mehmet Serhat Akpınar, yaptığı açıklamada ‘’Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Erzincan olarak tarihinin, medeniyetinin, yaratılışının, insanlığının, dininin, yaşadığı dünyanın ve zamanın farkında olan birey ihtiyacını karşılamak amacıyla, elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz.Kapsayıcı, planlı, programlı ve her seviyede insana hitap edebilmek hedefiyle hazırlanan bu çalışmanın faydalı olacağını düşünüyoruz.’’ Dedi.

Diğer Haberler

Sağlık Konusunda Farkındalık Oluşturuldu

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Birimi tarafından 14 Kasım Dünya Diyabet Günü ve …

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …