30 Nisan 2022 ,Cumartesi
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ TÜGVA açtığı kurslara bir yenisini daha ekledi

TÜGVA açtığı kurslara bir yenisini daha ekledi

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Erzincan Eğitim Koordinatörlüğü Arapça Kursu eğitimlerine başladı.     Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Erzincan Eğitim Koordinatörlüğü Arapça Kursu eğitimlerine başladı.           TÜGVA Erzincan sosyal ve kültürel etkinliklerine aralıksız devam ediyor.
Bu kapsamda hafta sonu katılmak isteyen kişilere Arapça Kursu verilecek.
TÜGVA Erzincan Terzibaba Yükseköğrenim Yurdunda verilecek eğitimlerde, geleceğin teminatı gençlerin eğitim hayatlarını destekleyecek, ahlaki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak etkinliklerinin devamlı hale geleceği bildirildi.
TÜGVA Erzincan Eğitim Koordinatörü Mehmet Serhat Akpınar, yaptığı açıklamada ‘’Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Erzincan olarak tarihinin, medeniyetinin, yaratılışının, insanlığının, dininin, yaşadığı dünyanın ve zamanın farkında olan birey ihtiyacını karşılamak amacıyla, elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz.Kapsayıcı, planlı, programlı ve her seviyede insana hitap edebilmek hedefiyle hazırlanan bu çalışmanın faydalı olacağını düşünüyoruz.’’ Dedi.

Diğer Haberler

Yaralı Halde Kaya Kartalı Bulundu

Erzincan’ın Tercan ilçesinde Tercan İlçe Jandarma Komutanlığı Yollarüstü Jandarma Karakol Komutanlığınca icra edilen devriye faaliyetinde …

Görsel Sanatlar Kulübünden Kapadokya Gezisi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Görsel Sanatlar Kulübü Kapadokya’ya gezi düzenledi. Kulüp üyesi öğrencileri tarafından 16.04.2022 …