Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ TÜGVA’dan “Gelin Tanış Olalım” Standı

TÜGVA’dan “Gelin Tanış Olalım” Standı

Türkiye Gençlik Vakfı bünyesinde Yüksek Öğrenim Koordinatörlüğü’nde Erzincan Üniversitesi Sosyal Tesisler’nde “Gelin Tanış Olalım” sloganıyla stant kuruldu. Standa üniversiteli öğrencilerin ilgisi yoğundu.
Türkiye Gençlik Vakfı Erzincan İl Temsilcisi Emre Özkan yönetim kurulu ile birlikte üniversitede kurulan standı ziyaret ederek standa gelen gençlere ikramda bulundu. Ayrıca kurulan stantta Türkiye Gençlik Vakfı’nın yapmış olduğu ve hedeflediği projeler, vakfın çalışmaları hakkında bilgilendirme ve üye kaydı yapılmaktadır.
Standın olduğu alanda açıklamalarda bulunan Türkiye Gençlik Vakfı Erzincan İl Temsilcisi Emre Özkan;?”Yalnızbağ Yerleşkesi’nde bulunan Üniversietmizde gençlere yönelik olarak standımızı açmış bulunuyoruz. Bizler gençlerin fiziksel, zihinsel, psikolojik, ruhsal ve manevi gelişimlerini sağlıklı bir şekilde desteklemek için gerekli faaliyetleri gerçekleştiriyor ve imkânları hazır hale getiriyoruz. Öğrencilerimizin sosyalleşmesi ve entelektüel bilgi birikimine sahip olması için imkanlarımızı kullanıyoruz. Kişisel eğitimleri için öğrenci kardeşlerimize sertifikalı eğitimler veriyoruz. Genç bir toplum olmamız vakfımızı daha da önemli kılıyor. Bu bağlamda farklı yerlerden ve kültürlerden bütün gençlere hitap eden onların birbirlerini tanımalarını ve kaynaşmalarını sağlayan Türkiye’nin en büyük gençlik vakfıyız. Gençlerin fiziksel, zihinsel, psikolojik, ruhsal ve manevi gelişimlerini sağlıklı bir şekilde desteklemek için gerekli faaliyetleri gerçekleştiriyor ve imkânları hazır hale getiriyoruz. Tüm genç kardeşlerimizi standımıza bekliyoruz” dedi.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …