Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Üzümlü’de Halk Meclisi Toplantısı Yapıldı

Üzümlü’de Halk Meclisi Toplantısı Yapıldı

Üzümlü Belediyesi 2017 yılı ilk Halk Meclisi Toplantısı, yoğun katılım ile gerçekleşti. Toplantıda Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, göreve geldiği günden itibaren yaptığı ve bundan sonra yapacağı çalışmaları vatandaşlara anlattı.
Üzümlü Belediyesi tarafından 2017 yılının ilk Halk Meclisi Toplantısı düzenlendi. Belediye toplantı salonunda yoğun katılım ile düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, AK Parti İlçe Başkanı Selami Karatepe, belediye meclis üyeleri, belediye birim müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Aynı zamanda toplantı Üzümlü Belediyesi’nin sosyal medya hesabından canlı olarak yayınlanarak toplantıya katılamayan vatandaşlarında izlemeleri sağlandı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıda Başkan Sazlı açılış konuşmasını yaparak belediye ile ilgili katılımcılara bilgiler verdi.
Ardından Başkan Sazlı, 2014 yılında göreve geldiği günden itibaren 2017 Mart ayına kadar yaptıkları çalışmaları sunum eşliğinde katılımcılara detaylı olarak anlattı. Yapılan ve devam eden çalışmaların sunumunun ardından Başkan Sazlı, 2017 yılında başlatmayı planladıkları çalışmaları açıkladı.
Toplantının sonunda ise Başkan Sazlı vatandaşlarında soru, istek ve düşüncelerini aldı. Vatandaşları tek tek dinleyen Sazlı, bu sorunların hızla çözülmesi için belediye olarak tüm imkânlarını seferber edeceklerini söyledi.

Diğer Haberler

Yaralı Halde Kaya Kartalı Bulundu

Erzincan’ın Tercan ilçesinde Tercan İlçe Jandarma Komutanlığı Yollarüstü Jandarma Karakol Komutanlığınca icra edilen devriye faaliyetinde …

Görsel Sanatlar Kulübünden Kapadokya Gezisi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Görsel Sanatlar Kulübü Kapadokya’ya gezi düzenledi. Kulüp üyesi öğrencileri tarafından 16.04.2022 …