Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Vali Arslantaş, Sanayi Sitesi Esnafının İstek ve Sorunlarını Dinledi

Vali Arslantaş, Sanayi Sitesi Esnafının İstek ve Sorunlarını Dinledi

Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve beraberindeki Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Sarak, Erzincan Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bedir Limon, S.S. Erzincan Organize Örnek Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifini ziyaret ederek, yönetim kurulu ile bir araya geldiler.
İnşası devam eden 270 işyerine sahip ve 20’şer gruplarla yapılan sanayi sitesinde yürütülen faaliyet ve çalışmaları inceleyen Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve beraberindekiler S.S. Erzincan Organize Örnek Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Ferhat Arabacı ve yönetim kurulu üyelerinin talep ve sorunlarını dinlediler.
3 megawatt güneş enerji santrali sayesinde S.S. Erzincan Organize Örnek Küçük Sanayi Sitesinin elektrik ihtiyacının karşılanacağı 125, 250 ve 500 metrekarelik yapımı devam eden işyerlerini gezen Erzincan Valisi Ali Arslantaş, S.S. Erzincan Organize Örnek Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi yönetim kurulu üyeleri site esnafı ile görüştü.
Yapılan görüşmede Erzincan Valisi Ali Arslantaş, sanayi sitesinin tamamlanamayan altyapı eksikliğinin çözüme kavuşturulacağını belirtti. S.S. Erzincan Organize Örnek Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Ferhat Arabacı ve yönetim kurulu üyeleri ise Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Sarak ve Erzincan Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bedir Limon’un ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, kendilerine teşekkür ettiler. Buradaki incelemelerinin ardından S.S. İmalat Yapan İmalatçılar Sanayi Sitesi Yapı Kooperatif Başkanlığını ziyaret eden Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Kooperatif Başkanı Yasin Uğur ile görüştü.
Görüşme sonrası sanayi sitesi esnafını ziyaret eden Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Sarak, Erzincan Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bedir Limon esnafların talep ve şikâyetlerini dinlediler.
Ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren site esnafı ise Erzincan Valisi Ali Arslantaş’a teşekkürlerini ilettiler.

Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …

Prof. Dr. Erdem Yavuz TYB’ de Erzincan’ın Kurtuluşunu Anlattı

Prof. Dr. Erdem Yavuz Yazarlar Birliğinde Erzincan’ın kurtuluşunu anlattı Erzincan Ermeni olaylarının yoğunlaştığı bir yerdi …