Home Buradasınız/ Uncategorized Buradasınız/ Vali Makas’tan Koronavirüs Denetimi

Vali Makas’tan Koronavirüs Denetimi

Erzincan Valisi Mehmet Makas, Covid-19 ile mücadele kapsamında #SağlıkİçinHepimizİçin mottosuyla, kontrollü sosyal hayat döneminde uyulması gereken kuralların ve alınan tedbirlerin kapsamlı şekilde kontrollerinin yapıldığı denetimlere katıldı.
Ordu Caddesi üzerindeki lokanta, ticari taksi ve esnafları gezen Erzincan Valisi Mehmet Makas ve beraberindeki Vali Yardımcısı İhsan Ayrancı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Halil Altıntaş ve denetim ekipleri, vatandaşların kalabalık halinde bir araya gelebildikleri cadde ve sokaklarda; temizlik, maske ve fiziki mesafe kurallarına uyulup uyulmadığını denetlediler.
Vali Mehmet Makas, yapılan denetimlerde yaptığı açıklamada; koranavirüs salgınıyla mücadele amacıyla alınan tedbirler ile belirlenen kurallar noktasında, işletme sahiplerinin, hizmet sağlayıcıların ve vatandaşlarımızın bilinçlendirilmelerini ve tedbir/kurallara en üst seviyede uymalarını sağlamak amacıyla denetimlerin kesintisiz ve süreklilik teşkil edecek şekilde gerçekleştirileceğini kaydetti.

Diğer Haberler

Dersleri Yaşayarak, Dokunarak ve Gözlemleyerek Öğreniyorlar

Erzincan Kavakyolu İlkokulunda eğitim ve Öğretim gören öğrenciler ders konuları atölyelerde kendileri yaparak öğreniyor. 230 …

Protez Bacağı Kırılan Kadına Başkan Başsoy Sahip Çıktı

Erzincan’da Mimar Sinan Mahallesinde kızının yanında yaşayan 70 yaşındaki Nazengül Taşkın’ın protez bacak ihtiyacını Erzincan …