Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Vatandaşlara Ücretsiz (Wi-Fi) Hizmeti Veriliyor

Vatandaşlara Ücretsiz (Wi-Fi) Hizmeti Veriliyor

Erzincan Belediyesi, sosyal belediyecilik ve akıllı şehir anlayışı ile hayata geçirdiği projelere bir yenisini daha ekledi.  Belediye vatandaşların yoğun olarak bulunduğu meydanlarda ve parklarda ücretsiz kablosuz internet (Wi-Fi) hizmeti vermeye başladı.
Erzincan Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı ile hayata geçirdiği projelere bir yenisini daha ekledi. Barış Manço Parkında vatandaşlar artık ücretsiz internet hizmetinden faydalanabilecek. Konuyla ilgili Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “İnternet günümüz dünyasında hayatımızın çok önemli bir bölümünü teşkil etmekte. Biz sosyal belediyecilik anlayışımız doğrultusunda, vatandaşlarımızın ücretsiz, hızlı ve güvenli bir internet bağlantısı ile tüm dünyadaki gelişmelere anında ulaşabilmeleri için şehrimizin özellikle vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu bölgelerde ücretsiz internet hizmetini devreye alıyoruz, Şuan aktif olarak Barış Manço Parkı, Belediye sarayı önünde vatandaşlarımız hizmet almaya başladılar hizmetimizi yeşil alanların tamamını kapsayacak şekilde genişleteceğiz dedi.
Emekli olduğunu ve genelde serin ve yeşil alanlarda vakit geçirdiğini belirten Fahri Yayla Erzincan Belediyesi’ne çağa uyan hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek bu hizmetin yaygınlaşarak devam etmesi temennisinde bulundu.

Diğer Haberler

Kaymakam Kaykaç, Mehmetçikle İftar Yaptı

Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç; Belediye Başkanı Çakmak Paçacı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, …

Emniyet Teşkilatı İftarda Buluştu

Türk Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası dolayısıyla iftar programı düzenlendi. Düzenlenen …