Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Vatandaşların talep ve isteklerine cevap veriliyor

Vatandaşların talep ve isteklerine cevap veriliyor

Erzincan Belediyesi tarafından Aşıklar caddesi olarak bilinen ve eski Fuar alanı olan Barış Manço parkında yaptırılan yaklaşık 65 esnafın bulunduğu Ramazan ayı süresince vatandaşların hizmetinde olacak.
15 Temmuz Yerel Ticaret Fuarı’nın açılışı yapıldıktan sonra oluşturulan Beyaz Masa ile Vatandaşların Talep ve isteklerine cevap veriliyor.
Ramazan Ayı’nın başlaması ile Erzincan Belediyesi önemli çalışmalara imza atarak, vatandaşın istek ve taleplerine cevap veriyor.
Ordu Caddesi üzerinde bulunan Barış Manço Parkı içerisinde yer alan ve farklı sektörleri barındıran 65 iş yerinin bulunduğu fuar alanı, ramazan ayı süresince hizmet verecek. Bu fuar alanında bulunan Beyaz Masa ise vatandaşın istek ve taleplerinin birebir cevap bulduğu bir stand.
Vatandaşlar burada istek ve şikâyetlerini Erzincan Belediyesi’ne bildiriyor. Erzincan Belediyesi bu stant da şikâyeti olan vatandaşın iletişim adresini alıyor ve bir gün geçmeden vatandaşın şikâyeti hakkında bilgilendirme yapıyor.

Diğer Haberler

Yaralı Halde Kaya Kartalı Bulundu

Erzincan’ın Tercan ilçesinde Tercan İlçe Jandarma Komutanlığı Yollarüstü Jandarma Karakol Komutanlığınca icra edilen devriye faaliyetinde …

Görsel Sanatlar Kulübünden Kapadokya Gezisi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Görsel Sanatlar Kulübü Kapadokya’ya gezi düzenledi. Kulüp üyesi öğrencileri tarafından 16.04.2022 …