Home Buradasınız/ Uncategorized Buradasınız/ Vekiller OSB’de

Vekiller OSB’de

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, AK Parti Erzincan Merkez İlçe Başkanı Ferhat Bulut ve parti teşkilatı Erzincan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmaları ziyaret ettiler.
Erzincan Organize Sanayi Bölgesi her geçen gün istihdama ve üretime büyüyerek katkı sunmaya devam ediyor.

Erzincan Organize Sanayi Bölgesine, yeni tekstil fabrikaları, sera fabrikası, seralar, fiber ve plastik sanayi kuruldu. Mevcut kiremit fabrikası ise geliştiriliyor.
Sera, Tekstil, Fiber Optik, Kiremit alanlarında faaliyet gösteren firmalara gerçekleştirilen ziyaretler ile ilgili olarak konuşan Erzincan Milletvekili Karaman; “İl başkanımız ve teşkilât yönetimindeki arkadaşlarımızla ve OSB Müdürü eşliğinde Erzincan Organize Sanayi Bölgesi ziyaretlerimizde Tekstilin, Fiber Optik Fabrikasının, Sanayinin ve Seracılığın hızla gelişmekte olduğu ilimizde bölgemize hemşehrilerimize sağladığı katkılarını birkez daha müşahade ettik, gururlandık.
Emek verenlere teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar. Firma sahipleri ise ziyaretlerle ilgili olarak her zaman yanlarında olup kendilerine destek veren başta Sayın Binali Yıldırım’a ve Erzincan Milletvekillerine teşekkürlerini ilettiler. İstihdam ve üretim, hizmetlerini artırarak çalışmaya devam edeceklerini söylediler.

Diğer Haberler

Müftü Çetin, “2019 Yılı Mevlid-i Nebi Haftası” Münasebetiyle Erzincan Valiliği’ni Ziyaret Etti

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, “2019 Yılı Mevlid-i Nebi Haftası” münasebetiyle kendilerini ziyarete gelen Erzincan İl …

Dersleri Yaşayarak, Dokunarak ve Gözlemleyerek Öğreniyorlar

Erzincan Kavakyolu İlkokulunda eğitim ve Öğretim gören öğrenciler ders konuları atölyelerde kendileri yaparak öğreniyor. 230 …