Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Yaz Kur’an Kursu Öğrencilerinin Piknik Keyfi

Yaz Kur’an Kursu Öğrencilerinin Piknik Keyfi

ercan Karşıyaka Kur’an Kursu din görevlileri tarafından düzenlenen piyaz Kur’an Kursunda eğitim gören öğrenciler pikniğe götürüldü.
Öğrencilerin moral ve motivasyonlarını yükseltmek için Yatılı Bölge Orta okulu bahçesinde düzenlenen piknikle ilgili değerlendirmelerde bulunan Tercan Karşıyaka Kuran Kursu din görevlileri Murat Bozkurt ve Kasım polat,” Çocuklarımıza, gençlerimize hizmet etmeye gayret ediyoruz. Kur’an Kursundaki öğrencilerimiz arasında birlik ve beraberliği sağlamak, moral ve motivasyonunu yükseltmek, sosyalleşmelerini arttırmak Kur’an-ı Kerim’e geçen öğrencilerimizi ödüllendirmek amacıyla böyle bir piknik organizasyonu düzenledik.
Pikniğe katılan öğrencilerimiz oldukça memnun oldular ve eğlenceli anlar geçirdiler. Çay pasta ve çeşitli yiyeceklerin yenilip hoş sohbetlerin yapıldığı piknik öğrencilerimizi birbirine daha da kaynaştırdı” dedi, Renkli görüntülerin yaşandığı piknikte çocuklar çeşitli oyunlar oynayarak gönüllerince doyasıya eğlendiler.
Düzenlenen piknik sonunda kuran kursu öğrencileri unutulmaz bir gün geçirmiş oldular.

Diğer Haberler

Kaymakam Kaykaç, Mehmetçikle İftar Yaptı

Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç; Belediye Başkanı Çakmak Paçacı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, …

Emniyet Teşkilatı İftarda Buluştu

Türk Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası dolayısıyla iftar programı düzenlendi. Düzenlenen …