23 Nisan 2022 ,Cumartesi
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Ziraat Katılım Bankası 46’ncı Şubesini Erzincan’da Açtı

Ziraat Katılım Bankası 46’ncı Şubesini Erzincan’da Açtı

Devlet eliyle katılım bankacılığı hizmeti veren Ziraat Katılım Bankası 46’ncı şubesini Erzincan da açtı.
Ekonomi ile birlikte üretimin desteklenmesi temelleri üzerinde inşaa edilen Ziraat Katılım Bankası, Erzincan şubesini görkemli bir açılış töreni ile hizmete açtı.Gerçekleştirilen açılış törenine Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan Milletvekilleri Sebahattin Karakelle ve Serkan Bayram, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, kamu kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan açılış programında konuşma yapan Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürü Osman Arslan, Katılım Bankasının tüm Erzincanlılara hayırlı olmasını dileyerek, Erzincan’ın refahına katkı sağlamak için her türlü desteği vereceklerine söz verdiler.
Erzincan Milletvekilleri Sebahatin Karakelle, Serkan Bayram ve Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ise katılım banksınının ilimize hayırlı olmasını temenni ettiler.
Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Ziraat Katılım Bankasının sahip olduğu 154 yıllık tecrübesinin mahsulünü Erzincan da alacaklarına dikkat çekerek, “Ziraat Katılım Bankasının ilimizde açılıyor olması banka merkezinin Erzincan ekonomisine güvendiğinin bir göstergesidir. Ziraat Katılım, organize seracılık, organize besi ve 23 ilde uygulanacak teşviklerden sonra gelecek yatırımlar ile birlikte Erzincan da ekonominin köşe taşlarından biri haline gelerek, yön veren, belirleyen bir kuruluş olarak ekonomi hayatımızın içerisinde olacak.” dedi.
İlimiz Atatürk Mahallesi Fevzipaşa Caddesi üzerinde hizmete giren Ziraat Katılım Bankasının açılış kurdelesi dualarla kesildi.

Diğer Haberler

Kaymakam Kaykaç, Mehmetçikle İftar Yaptı

Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç; Belediye Başkanı Çakmak Paçacı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, …

Emniyet Teşkilatı İftarda Buluştu

Türk Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası dolayısıyla iftar programı düzenlendi. Düzenlenen …