Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ “Reflektör Tak Görünür Ol”

“Reflektör Tak Görünür Ol”

Traktörlerin kara yolunda güvenli seyretmesi ve kazaya neden olmaması amacıyla Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Reflektör tak görünür ol” projesi, Vali Mehmet Makas’ın katılımı ile gerçekleşti.
Sukkar Erzincan Şeker Fabrikasında düzenlenen programa, Vali Mehmet Makas, Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Ali Öztürk, Erzincan Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Halil Odabaş, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Vali Yardımcıları Ömer Özbay ve Yunus Emre Temel, Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, Erzincan İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Hakan Dedebağı, Sukkar Erzincan Şeker Fabrikası Müdürü Necati Karavaizoğlu meslek kuruluşu ve siyasi parti yöneticileri ile çiftçiler katıldı.
Traktörler ve tarım makinelerinin neden olabileceği kazaların önüne geçilebilmesi amacıyla “Reflektör tak görünür ol” projesi kapsamında, ilk reflektörler Vali Mehmet Makas tarafından römorklara takıldı.

Vali Mehmet Makas; “Tarım teşkilatının desteği, emniyetimizin iş birliğiyle reflektörü olmayan traktörlerimize reflektörü ücretsiz takıyoruz. Gayemiz her zaman olduğu gibi ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın’ şiarıyla vatandaşımıza hizmettir. Kazasız ve belasız bir sezon diliyoruz” dedi.

Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …

Prof. Dr. Erdem Yavuz TYB’ de Erzincan’ın Kurtuluşunu Anlattı

Prof. Dr. Erdem Yavuz Yazarlar Birliğinde Erzincan’ın kurtuluşunu anlattı Erzincan Ermeni olaylarının yoğunlaştığı bir yerdi …