Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Manevi Danışmanları Mezuniyet Programı Düzenlendi

Manevi Danışmanları Mezuniyet Programı Düzenlendi

Erzincan İl Müftülüğü manevi danışmanları 2022-2023 eğitim yılı mezuniyet programı düzenlendi.
Piri Sami Erkek KYK Öğrenci Yurdu’nda İl Müftülüğü Manevi Rehberlik Görevini yürüten hocalar tarafından Üniversite Öğrencilerine yönelik Mezuniyet Sonu programı gerçekleştirildi.
Erzincan’ın önde gelen Manevi önderlerinin kabirlerinde Kur’an-ı Kerim okunarak program başlatıldı ve tüm geçmişlere dualar edildi. Ardından cemaat halinde öğle namazına geçildi. Manevi rehberler namaz sonrası Erzincan’ın gözde mekanlarından birinde mezuniyet sevinci yaşayan on beş öğrenciye yemek programı düzenledi. Düzenlenen programa Erzincan İl Müftüsü Muharrem Gül, İl Müftü Yardımcıları Kazım Ural ve Gökhan Badem ve öğrenciler katıldı.
İl Müftüsü Muharrem Gül öğrencilerle bir yılın değerlendirmesini yaparak Başkanlığın gençlere verdiği değer ve önem üzerinde durdu. Onlara hayata dair çok değerli tavsiyelerde bulundu. Yılsonu etkinliği vedalaşma, önümüzdeki döneme dair dua ve temennilerle son buldu.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …